Brokerzy Forex oferują zazwyczaj swoim użytkownikom dwa rodzaje konta: tryb demo oraz handel za gotówkę.

 

Tryb demo – jest to konto, na którym obracasz wirtualnymi środkami, bez wpłacania prawdziwych pieniędzy. Dzięki temu trybowi możesz nauczyć się korzystania z platformy handlowej. Będziesz wiedział, w jaki sposób kupować i sprzedawać, zaznajomisz się także z wykresami cenowymi oraz narzędziami wspomagającymi handel. Postawisz pierwsze kroki na giełdzie walutowej bez żadnego stresu i ryzyka utraty gotówki.
Gotówka – handel za prawdziwą gotówkę. Na tym koncie korzystasz z wpłaconych przez siebie środków. Tutaj, w przypadku trafnych decyzji, zarabiasz prawdziwe pieniądze.

 

Na platformie Plus500 możesz w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy kontem demo, a kontem prawdziwym. Poniżej instrukcja, w jaki sposób założyć konto:

 

Krok I. Wejdź na stronę: Otwieranie Konta, następnie kliknij „Zacznij inwestować już dziś”

 

Krok II. Wybierz rodzaj konta: Gotówka lub Tryb demo

 

Krok III. Podaj swój adres e-mail i stwórz hasło dla konta

 

Krok IV. Obsługa platformy.

 

 

Pamiętaj, że kontrakty CFD są produktami wykorzystującymi efekt dźwigni finansowej i mogą spowodować utratę całości kapitału. Upewnij się, że w pełni rozumiesz ryzyko.

86% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u dostawcy Plus500, który jest partnerem strony. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.